Adam Kaczmarek - tenor

Adam Kaczmarek - urodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest z nim od urodzenia . Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są zawodowymi śpiewakami operowymi.

 

Adam zadebiutował szerokiej publiczności w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Delilah” , a następnie w 2017 roku piosenką „O sole mio”, „A vucchella”, „Dziwny jest ten świat” i „Biały Krzyż”.  W styczniu 2017 r razem z bratem Wojciechem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają” , a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Nagrali też płytę z kolendami pt. „Cicha noc”. Koncertuje sam, z bratem Wojciechem , ale najczęściej z rodzicami na terenie całego Kraju i poza jego granicami.  

 

Rodzina odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie i w Szwecji.  Śpiewającą Rodzinę Kaczmarków można posłuchać i zobaczyć najczęściej w filharmoniach i domach kultury na terenie całego Kraju.

 

W 2018 r Adam ukończył Gimnazjum. Kiedy miał trzy lata zaczął uczęszczać na zajęcia karate kyokushin. Karate trenuje do dziś i ma bardzo wiele osiągnięć na ogólnopolskich zawodach. Razem z ojcem i bratem Wojciechem prowadzą klub karate kyokushin dla dzieci i młodzieży. Posiada pomarańczowy pas. W przyszłości chciałby śpiewać na krajowych i światowych scenach .

Iwona Kaczmarek
 

Iwona Kaczmarek

sopran liryczny
Piotr Kaczmarek
 

Piotr Kaczmarek

tenor
Adam Kaczmarek
 

Adam Kaczmarek

tenor
Wojtek Kaczmarek
 
Wojtek Kaczmarek
baryton

 

 
Zapraszamy do kontaktu z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza, lub też w sposób tradycyjny.
Wykonanie: Devilart