Nowa rodzinna płyta pt.
"Najpiękniejsze melodie świata"

Koncert Walentynkowy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek

Koncert Walentynkowy w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek
Miejsce ➤ Częstochowa MOK, ul. Łukasińskiego 50/68
Data i godzina koncertu ➤ 14-02-2020 - 18.oo
Miejsce zakupu biletów ➤
Redakcja Zdrowa Częstochowa.pl
Częstochowa, ul. Jaracza 4 lokal 12
Redakcja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.oo do 16.oo
tel. 690 222 212
Cena biletu ➤ od 60.00 zł
Ilość biletów w cenie 60.00 zł:
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Akceptuje warunki i regulamin zakupów oraz regulamin płatności PayU.

 

Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach koncertowych, czemu jednak nie nawiązać – troszkę z przymrużeniem oka – do tego sympatycznego i cośkolwiek nowego w Polsce  święta?

Program koncertu walentynkowego stwarza więc wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą na wspaniały koncert w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek  – może po raz pierwszy i po tak miłym doświadczeniu  z pewnością nie ostatni!

W programie koncertu, który trwa dwie godziny, będziecie Państwo mogli odbyć wspaniałą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu w wykonaniu nadzwyczajnej, jedynej takiej w Polsce - Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Usłyszycie Państwo najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe. Rodzina wydała płytę pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.

Zespołowi będzie towarzyszyła orkiestra kameralna.

Iwona Kaczmarek  – sopran liryczny ( mama) . Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek -tenor –dramatyczny ( tata). Ukończył Akademię Muzyczna w Łodzi. Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z teatrami w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek-tenor. Ma zaledwie 16lat. Głos o jasnej, dźwięcznej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent” wykonując piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.

Wojciech  Kaczmarek – baryton. Ma 20lat. Niezwykła, fenomenalna dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Wojciech  razem z bratem Adamem  w 2017 r. wydali dwie płyty:  „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

 

 

Posiadam kod płatniczy
wszystkie koncerty
Zapraszamy do kontaktu z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza, lub też w sposób tradycyjny.
Wykonanie: Devilart