Nowa rodzinna płyta pt.
"Najpiękniejsze melodie świata"

Najpiękniejsze melodie świata

Najpiękniejsze melodie świata
Miejsce ➤ Kościerzyński Dom Kultury
Data i godzina koncertu ➤ 06-10-2019 - 17.oo
Miejsce zakupu biletów ➤
Kościerzyński Dom Kultury ul. Józefa Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna telefon: 58 686 83 82

   „Najpiękniejsze melodie świata”

w wykonaniu

ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMAREK 

Światowe przeboje w mistrzowskim wykonaniu

Podczas koncertu "Najpiękniejsze melodie świata" usłyszą Państwo wiele pięknych, najbardziej znanych i lubianych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych operetek i musicali na świecie. Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym repertuarem na YouTube wpisując frazę:

„Śpiewająca Rodzina Kaczmarek”.

Kilka słów o artystach.

Iwona Kaczmarek - sopran liryczny (mama). Ukończyła Akademię Muzyczną      w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała  główne role w takich operach, jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny (tata). Były pierwszy tenor Teatru Muzycznego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej  w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce jak i poza jej granicami.

Adam Kaczmarek - tenor. Ma zaledwie 16 lat! Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent” wykonując piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył  się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Wojciech Kaczmarek - baryton. Ma 20 lat. Niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Wojciech  razem z bratem Adamem  w 2017 r. wydali dwie płyty:  „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Posiadam kod płatniczy
wszystkie koncerty
Zapraszamy do kontaktu z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza, lub też w sposób tradycyjny.
Wykonanie: Devilart