Nowa rodzinna płyta pt.
"Najpiękniejsze melodie świata"

Wojciech Kaczmarek - baryton

Wojciech Kaczmarek - urodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Po mutacji Wojciech dysponuje przepięknym głosem - barytonem o niespotykanej, pięknej barwie.

Zadebiutował szerokiej publiczności jak i jego brat Adam w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Can’t help falling in love” Elvisa Presleya , a następnie w 2017 roku niezwykłym wykonaniem piosenek „Surrender” i „Torna a Surriento”.  W styczniu 2017r. razem z bratem Adamem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają”, a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Śpiewającą Rodzinę Kaczmarek można posłuchać i zobaczyć najczęściej w filharmoniach i domach kultury na terenie całego Kraju jak i poza jego granicami.

 Rodzina odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie w Szwecji na Węgrzech i w Białorusi. Wojciech Kaczmarek studiuje na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy  im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Wokalno- Aktorskim.

 Po ukończeniu Akademii Muzycznej planuje śpiewać na scenach operowych Polski i Świata.


 

Iwona Kaczmarek
 

Iwona Kaczmarek

sopran liryczny
Piotr Kaczmarek
 

Piotr Kaczmarek

tenor
Adam Kaczmarek
 

Adam Kaczmarek

tenor
Wojtek Kaczmarek
 
Wojciech Kaczmarek
baryton

 

 
Zapraszamy do kontaktu z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza, lub też w sposób tradycyjny.
Wykonanie: Devilart