Nowa rodzinna plyta pt.
"Najpiekniejsze melodie swiata"

Najpiękniejsze melodie świata w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek i Jana Zakrzewskiego

Najpiękniejsze melodie świata w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek i Jana Zakrzewskiego
Miejsce ➤ Grójecki Ośrodek Kultury - Grójec, ul. J. Piłsudskiego 3
Data i godzina koncertu ➤ 06-06-2019 - 19.00
Miejsce zakupu biletów ➤
Kasa Grójeckiego Ośrodka Kultury - Grójec , ul. J. Piłsudskiego 3 tel. 6642306
Cena biletu ➤ od 60.00 zł
kup bilet

 Koncert Spiewajacej Rodziny Kaczmarek i Jana Zakrzewskiego.

O artystach słów kilka...

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków  to rodzinny zespół śpiewaków operowych w skład, którego  oprócz rodziców :

Iwony Kaczmarek – sopran liryczny  i Piotra Kaczmarka – tenor dramatyczny  wchodzą  genialnie uzdolnieni  bracia.

Adam  - tenor ( 16 lat)  i Wojciech –baryton ( 20 lat).

Rodzina śpiewa razem  od  5 lat.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze śpiewa  wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz okazjonalnie - pieśni patriotyczne i religijne ( również kolędy).

Bracia Kaczmarek wydali  już trzy płyty :

„Marzenia się spełniają”

 „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

 oraz płytę z kolędami.

 Iwona Kaczmarek - sopran liryczny,

absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno - aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora  Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.:  Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza. Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej przepięknej i ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetkę, aż po klasyczną „Wielką” operę w największych metropoliach w kraju  i na świecie.

 Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny,

 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno - aktorskim. Dalszą edukację podjął, podobnie jak jego żona,        u światowej sławy tenora Kałudi  Kaudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie. Występuje w filharmonii warszawskiej, katowickiej, krakowskiej i rzeszowskiej, koszalińskiej i kieleckiej. Współpracował              z Teatrami Muzycznymi w naszym kraju. Wiele razy występował w TVP. Najczęściej koncertuje  ze swoją śpiewającą Rodziną (Iwoną, Wojtkiem i Adamem) , ale i sam na terenie całej Polski i poza jej granicami.

 Adam kaczmarek – tenor,

rodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest  z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są  znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym  „Mam talent”  odniósł niebywały sukces. Warto wspomnieć , że stronę Adama na YouTube odwiedziło ponad 40 milionów  osób. Adam  obdarzony jest przepięknym głosem.

Często porównywany jest do włoskiego tenora Robertino Loreietiego.  W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Wojciechem debiutancką płytę pt.  „Marzenia się spełniają”, a w październiku  2017  roku drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Od 11 lat trenuje karate kyokushin. Na swoim koncie ma wiele sukcesów sportowych  posiada zielony pas .Jest uczniem LO. W przyszłości chciałby śpiewać na największych krajowych i światowych scenach nie tylko operowych.

 Wojtek kaczmarek –baryton,

urodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi   z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje nadzwyczaj pięknym i niepowtarzalnym ( w barwie) głosem –  barytonem, czym zawsze zaskakuje publiczność. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma bardzo wiele scenicznych sukcesów. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł jak i jego brat Adam niebywały sukces. W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”, a w październiku 2017 r  drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Od 12 lat trenuje karate kyokushin. Na swoim koncie ma wiele zwycięstw na ogólnopolskich zawodach.  Posiada brązowy pas.

Jan Zakrzewski - tenor 

 

Urodził się w Grójcu koło Warszawy w 1952 roku. W 1980 roku ukończył Wydział Wokalno-Aktorski Wyższej Szkoły Muzycznej w Łodzi. W tym samym roku został zaangażowany do Państwowej Opery we Wrocławiu. Jest laureatem wielu krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych, m.in. otrzymał II nagrodę na Festiwalu J. Kiepury w Krynicy, II nagrodę na Konkursie Pieśni i Arii Polskich w Wiśle, III nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Wokalnej im. M. Callas w Atenach, jest finalistą konkursu w Tuluzie.

 

 

Posiadam kod płatniczy
wszystkie koncerty
Zapraszamy do kontaktu z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania – pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Prosimy o kontakt przy pomocy niniejszego formularza, lub też w sposób tradycyjny.
Wykonanie: Devilart